Tesettürlü Nişanlık Modelleri 2018

22.05.2018
1.143
A+
A-
Tesettürlü Nişanlık Modelleri 2018
Reklam

Bayanların hayatlarında ki en özel ve güzel gündür mutlaka evlenecekleri gün. Evliliğe ilk adımı attıkları nişan günü de bir o kadar heyecanlı ve özeldir. Hayatın her aşamasında şık görünmeyi ve beğenilmeyi seven bayanlar bu özel günde de kusursuz görünmek isterler mutlaka. Giyinecekleri nişanlığı seçmekte de bir o kadar kararsızlık yaşarlar. Aylar öncesinden gerek mağaza mağaza gezerek gerekse internet üzerinden yüzlerce model incelerler.

Bu yazımızda bu tatlı heyecanı yaşayan tesettürlü bayanlar için derlediğimiz 2018 Tesettür Nişanlık Modellerini resimlerle inceleyeceğiz ve tarzlarına ve zevklerine uygun nişanlık modelini seçmelerine yardımcı olacağız. 2018 Nişanlık Modellerine baktığımızda sade modellerin yanında daha süslü ve zengin detaylı tasarımlarda yapılmış. Dikkatimizi çeken başka bir şey ise önceki sezonlara göre nişanlıklarda artan model ve renk çeşitliliği. 2018Tesettür Nişanlık Modelleri her zevke ve tarza hitap ediyor adeta.

2018 Tesettür Nişanlık modellerinde güpür, taş, dantel, boncuk ve inci detaylarının yanında çiçek detayları da çok fazla kullanılmış. İnceliğin ve asaletin simgesi olan çiçekler nişanlıkların etek, kol, duvak veya üst kısımlarında kullanılmış ve düşlerin ötesinde nişanlık tasarımları ortaya çıkmış.Nişanlıklarda geleneksel desen ve detayların hakim olduğu tasarımlarda var özellikle otantik bir tarzı seven bayanlar bu geleneksel formları taşıyan nişanlık modellerine hayran kalacaklar. Bu geleneksel tesettür nişanlıklarda kalın kemerler, nakış ve boncuk işlemeler, geleneksel motif işlemeleri dikkat çekiyor.

Geçen sezonlarda belirli renklerin dışına çıkamayan nişanlık modelleri bu sezon çok renkli, hemen hemen her renkte nişanlık modeli bulmak artık çok kolay özellikle sezona hakim olan trend renkler nişanlıklarada yansımış. Kabarık ve prenses modellere alternatif olarak nişanlık tasarımlarında da sadeliğin ve asaletin hakim olduğu abiye tarzı daha sakin modeller de büyük beğeni toplayacaklar. Geleneksel yada modern… Siz önce ne tarz bir şıklık yakalamak istediğinize karar verin. Tasarımcıların size özel tasarladığı model ve renkteki nişanlıklarla hayallerde buluşuyorsunuz. Tasarımlar o kadar zengin ki bütçenize, tarzınıza ve zevkinize uygun nişanlığı bulmak artık çok kolay. İşte sizin için seçtiğimiz şık, zarif ve asil 2018 Tesettür Nişanlık Modelleri.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.