Soğuk Mevsimde Daima Geri Gelecek Olan Kış Gömlekleri

Soğuk Mevsimde Daima Geri Gelecek Olan Kış Gömlekleri
Reklam

Soğuk Mevsimde Daima Geri Gelecek Olan Kış Gömlekleri

Kabul edelim ki gardırobunuzda uzun süre saklayacağınız parçalardan biri ekose gömlek veya oduncu gömleğidir. Kış sezonu için vazgeçilmez oduncu gömleği ile kış kombini yapabilirsiniz. Ürettikleri materyal sayesinde, flanel, kış soğuklarıyla başa çıkmak için mükemmel yol arkadaşlarıdır. Kış kombini gömlekler damalı gömlekler her zaman her sezon geri gelir.

Seçtiğiniz gömleğin sahip olması gereken ilk şart doğru renktir. Cilt tonunuzu, gözlerinizi ve saçınızı vurgulayan birini seçin. Klasik renk kırmızıdır; Ancak, bazı diğer sürümleri şunlardır: beyaz, mavi, yeşil ve hatta sarı ve turuncu. Damalı gömlekler genellikle sizi soğuktan koruyan sıcak dokulara sahiptir, ancak bu sezon dokular biraz değişecektir. Gözlerinizi açın.

Damalı gömlekler ayrıca bir kıyafeti tamamlamak için mükemmel bir aksesuar olarak da çalışırlar. Bunu giymekten bıktın ya da gerekenden daha fazla ısı verdiysen, her zaman çıkarabilir ve beline koyabilirsin. Kış gömlek modelleri elinizin altındadır.

Bu Konuyada Gözat   Dolabında Olması Gereken Ceket modelleri

Damalı gömlekler siyah pantolontozluk kalem etek  ve şort ile kombine edilebilir . Bu gömlek size ofisine ve hatta resmi olmayan bir randevuda eşlik edebilir.

Bir önceki yazımız olan Soğuk Günlerin En Şirin Kombin Ayakkabıları başlıklı makalemizde en güzel ayakkabılar, kış ayakkabı modası ve kış ayakkabı modası 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Tuğba Kalmaz
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.