Soğuk Günler İçin Kot Ceket Kombinleri

01.12.2017
1.798
A+
A-
Soğuk Günler İçin Kot Ceket Kombinleri
Reklam

En Soğuk Günler İçin Kot Ceketli Kıyafetler

Yılın sonuna gelindiğinde, diğerlerinden daha soğuk günler var ve sizi sıcak kalmaya zorluyorlar. Önemli olan, bazen kendinizi örtmek ve çok kıyafet giymek istemezsiniz. Bu vesileyle kot ceket seçebilirsiniz. Kullanabileceğiniz bazı seçeneklere göz atın.

Kış aylarında daha rahat olabileceğiniz pantolonlar var. En sevdiğin pantolonunu kot ceketinle birleştir. Soğuk günlerde olduğumuz için ince bir kazak ekleyin. kot ceket mevsimi soğuk mevsimin vazgeçilmezidir. Hantal hissetmeyeceksiniz ve soğukkanlı titreyerek faaliyetlerinizi yapacaksınız. kot ceket nasıl giyilmeli peki. Spor ayakkabıları seçin. Görünüm isterseniz örgü bir şapka ekleyin.

Kaplumbağa boyun süveter veya atkı ile kendinize yardımcı olun. Boynunuzu kapalı tutmak bacaklardan çıplak olsanız bile vücut sıcaklığımızın sabit kalmasına yardımcı olur. Şahsen ben ortalamaların kışın uygun olabileceğini düşünüyorum. Kot ceket kombini kışın vazgeçilmezleri arasında.

PEKİ, KOYUN CEKETİNE NE DERSİNİZ?

Bu Konuyada Gözat   Kışlık Kot Pardesü Modelleri ve Kombinleri İkinci Seri

Çok daha serin kızlar var ve normal bir kot ceketi bize hiç yardım etmiyor diyenler var.  Hepimiz için muhteşem bir seçenek var. Koyun ceketi sizi en soğuk günlerde gerekli sıcaklığı verecektir. Bu ceketlerle altına bir süveter takmaya gerek yoktur, isteğe bağlıdır.

Unutmayın, herhangi bir kıyafette, giysilerin yanında aksesuarların seçimi de önemlidir. Küpeler, kolyeler, cüzdanlar ve ayakkabılar resminizdeki noktaları çıkarabilir veya puan ekleyebilir.

Tuğba Kalmaz
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.