Kışlık Kot Pardesü Modelleri ve Kombinleri Üçüncü Seri

Kışlık Kot Pardesü Modelleri ve Kombinleri Üçüncü Seri
Reklam

Kışlık Kot Pardesü Modelleri ve Kombinleri Üçüncü Seri

Kot pardesü modellerini seri olarak paylaşmak istedik. Burada paylaştığımız kombinlerin devamı gelecek. Kışlık kot pardesü modelleri yeni sezonda da yeni ürünlerle karşımıza çıkmaktadır. Mevsimlik pardesüler arasında bulunduğumuz kış sezonu hasebiyle 2018 kışlık kot pardesü modellerini paylaşmak istedik. Kışlık kot pardesü modellerini kombine etmek için bir kaç adım izlemek gerekir. Vücudunuza uygun pardesüyü seçtikten sonra ayakkabı, eşarp, şal, minik aksesuarlar ve çantalarla kombini oluşturmaya başlarız. Kombinde şık bir görünüm elde etmek içinde bir takım kurallara dikkat etmemiz gerekecek. Her paylaşımda dile getirdiğimiz gibi vücudumu iyi tanımaktır. Vücudumuzun fiziki özelliklerine göre seçtiğim pardesü üzerimize tam oturacağından dolayı mükemmel bir görünümü en başta bile elde eder. Kot pardesü modelleri arasında renk tonları çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitliliğin avantajlı yönü her göz rengine uygun mavi tonların bulunması. Koyu maviden en açık maviye kadar pardesüler bulabilirsiniz. Kimileri koyu mavi kot pardesü seçerken kimileri de bu tercihini açık mavi kot pardesüden yana yapmaktadır.

Bu Konuyada Gözat   Tesettür Kombin Nasıl yapılır

Kıyafet seçerken özellikle bayanlar bir çok detaya önem vermektedir. Günlük bir kombin oluşturmak istediğinde bile en ince detayı düşünür. Günlük elbise kombini içinde pardesülerde yerini almıştır. Bu pardesüler arasında kot pardesü modelleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Kemerli ve kemersiz modeller arasında tercih yapılmaktadır. Zevklere uygun modeller seçilerek bayanlar, kendi tarzını ortaya koymaya çalışmaktalar. Kış sezonu hasebiyle soğuyan havalar gardıroplarda pardesülere yer açmıştır.

Kot pardesü kombini bir kaç basit adımla tamamlanır. Havaların soğumasıyla omuzları saran pardesüler gardıropta yerlerini aldıktan sonra bu pardesülerle beraber kombine edilebilecek parçalara da yer verilmeye başlanmıştır. Yüzlerce pardesü modelleri arasında seçim yapmak gerçekten zordur. Biz burada kot pardesü modellerini paylaşarak bu seçim sırasında size yardımcı olabilecek fikirler paylaştık.

Bu Konuyada Gözat   Tesettür Giyimde Ferace Seçimi Nasıl Olmalı

Pardesü modelleri arasında tercih yapılırken üzerinde bulunan detaylara önem veren bayanlarda vardır. Kemeri, düğmeleri, kurdelesi, taşı ve fiyonk gibi detaylara önem verenlerde vardır. Kemerli pardesü modellerini ve bağcıklı pardesü modellerini sıklıkla tercih edildiğini gözlemledik. Tesettür giyim denildiğinde akla gelen pardesülere sahip olmanın tam zamanı bence.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2018 tesettür abiye modelleri, Abiye modelleri ve Tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Tuğba Kalmaz
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.