Kış Sezonunda Ellerinizi Sıcak Tutmak İçin Şık Eldivenler

16.12.2017
286
A+
A-
Kış Sezonunda Ellerinizi Sıcak Tutmak İçin Şık Eldivenler
Reklam

Kış Sezonunda Ellerinizi Sıcak Tutmak İçin Şık Eldivenler

Kış sezonu içindeyiz havalar iyice soğumaya başladı. Güneşli havalara aldanmayın. Ani hava değişimlerinde daha hastalanma meydana çıkıyor. Soğuk hava vücudumuzun sıcaklığını etkilediği gibi hareketliliğini de etkilemektedir. Hassas eller başta olmak üzere tüm eller yıpranıyor. Buda ellerin kurumasına çatlamasına neden olmaktadır. Bununla beraber yaralanan eller hareket kısıtlamasına uğruyor. Bu rahatsız verici durumlarla karşılaşmamak için en iyi çözüm eldiven kullanmaktır. Bu tercih tabi ki klasik eldivenlerden yana olmamalı. Daha şık ve daha güzel modellerle kombine edebilirsiniz. Eldiven kışlık modeller tercihte sizi zorlayacak.

Her kızın hayatında en az bir kez kullandığı deri eldiven olmuştur. Bu tür eldivenler yenilenerek hep karşımıza çıkar. Deri eldiven modelleri hem resmi hemde yarı resmi mekanlarda kullanılabilir. Şık bir takı olarak görünmesini üzerinde yapılan değişimler ortaya çıkarır. Önemli olan bu eldivenleri seçerken malzemesini dikkatli seçmektir. Taklit edilmiş derilerden sağlık açısından uzak durmak gerek. Cildi hassas olan bayanlar alerjik rahatsızlıklara yakalanabilir. Cildinize en nazik olanı seçin.

Uzun eldivenler ve kısa eldivenler arasında daha çok mekansal farklılıklar olur. Bir galaya katılan bayan tercihini uzun eldivenlerden yana yapar. Daha çok yine geceleri tercihi yapılan uzun eldivenlerdir. Eldivenlerin el bileğine yakın yerlerinde eldivenle bütünleşmiş bir aksesuarı varsa ve parlaksa bu eldiven modelleri de geceleri tercih edilenler arasında. Bu tarz eldivenlerle şıklığı yakalamak ellerinizde.

Bu Konuyada Gözat   Kışlık Kazak Modelleriyle Soğuk Havalarda Üşümeyin

Sizi çocukluğunuza götüren dokuma eldivenler. Bunlar sizi hem geçmişe götürür hem de ellerinizi sıcak tutar. Dokuma, el işi, örgü seçimi bayanlar arasında bu aralar daha çok tercih ediliyor. Farklı renkte ve çok ilginç aynı zamanda çok şık modeller bulabilirsiniz. Bu el işi örgülerde üst seviyeyi yakaladık millet olarak. Örmekte zorluk çekeceğimiz hiç bir model kalmadı. Tüm modellerde dilediğinizi bulabilirsiniz. Bu eldivenler sizi sıcak ve şık tutacak.

 

 

Bir önceki yazımız olan Bomber Ceket ve Montlarla Tarzı Yakalamak İsteyenlere Duyurulur başlıklı makalemizde Bomber ceket, Bomber mont ve Metalik ceket hakkında bilgiler verilmektedir.

Tuğba Kalmaz
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.