Kendinizi Daha Rahat Hissedebileceğiniz Elbise Kombinleri

27.12.2017
369
A+
A-
Kendinizi Daha Rahat Hissedebileceğiniz Elbise Kombinleri
Reklam

Kendinizi Daha Rahat Hissedebileceğiniz Elbise Kombinleri

Her zaman kendinizi daha rahat hissedebileceğiniz kıyafetler vardır. En güzel kıyafet kombinlerine her kadın sahip olmak ister. Kışlık kombinler olsun yazlık kombinler olsun günlük kombinler olsun hepsi birbirinden farklı havalara sahip. Bu tarz kombinlerde zaman mekan ayrımı yapmak gerekir. Her şey mevsiminde güzeldir. Daha rahat olmakla beraber şık olmayı isteyen bayanların tercih yaparken biraz daha dikkatli olması gerekir. Daha rahat bir elbiseye sahip olayım derken şıklığı yakalayamayabilir.  Bunu da tabi ki hiç bir kadın istemez. Bazı modeller çokrahat olabiliyor ama abartılı bir renkte ve tasarımda yapıldığı için rahatlığı hiç bir fayda vermiyor. Doğru kıyafet tercihini yapan bayanlar vücudunu en iyi tanıyan kadınlardır. Vücudunu tanımak demek en iyi kombine edilebilecek kıyafetleri kendine göre kombine edebilmek demektir.

Bu Konuyada Gözat   Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Bazı rahatsızlıklardan dolayı vücudunuzu saklamanın en iyi yöntemi. Rahat ve ferah bir elbise. Kış sezonu için ideal bir yanı yok tabi ki. Her yazın bir kışı, her kışın bir yazı olur elbet. Bazı modeller uzun kollu bazıları kısa kollu şeklindedir. Bazı modeller göğüs kısmından kesilmiş. Bazıları da kolsuz şekilde tasarımlanmış. Size en uygun renk ve modeli tercih edebilirsiniz.

Fark edilmek istemeyen kadınlar da elbet vardır. Bu tarzda kombinelerle de kendilerini saklamaktadırlar. Daha çok göz önünde görünmek istemeyenlerin tarzı deniliyor. Ama ben bu fikre pek katılmıyorum. Günlük kombin arasında da tercih edilebilir. Resmi ve gayri resmi ortamlarda gayet kullanılabilir. Yuvarlak yakalı ve ya boğazlı parçalardan yana tercih yapabilirsiniz. Bu tercihi yaparken dikkat etmeniz gereken boyunuz. Boyunuz kısaysa V yakalı olanlardan yana tercih yaparsanız sizi daha uzun boylu gösterir. Sizi biraz daha uzun gösterecek diğer parçalar arasında miniler yer almaktadır. Bu tür tasarımlardan da yararlanabilirsiniz. 

Bu Konuyada Gözat   Her Kadına Özel Kombine Edilmiş Kıyafetler

Bele takılan bir kemerle daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Elbisenin genişliğini daraltabilirsiniz. Ayrıca gevşeklik varsa da bunu giderebilirsiniz. Kemer ile çanta aynı renkte olabilir. Kot ceketle bu kombini tamamlamak daha şık bir görünüm sağlayacaktır. Unutmayın ki kıyafetlerden daha çok etkili olan tutumunuzdur. Hal ve hareketlerinizle de dikkat çekebilirsiniz. Bir gülümse çok şey değiştirir.

 

Bir önceki yazımız olan Genç Kış Kombinleri İle 2018 Kış Modası Renkleri başlıklı makalemizde 2018 kış kombin renkleri, 2018 kış modası renkleri ve Genç kış kombinleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Tuğba Kalmaz
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.