Genç Kış Kombinleri İle 2018 Kış Modası Renkleri

26.12.2017
1.417
A+
A-
Genç Kış Kombinleri İle 2018 Kış Modası Renkleri
Reklam

Genç Kış Kombinleri İle 2018 Kış Modası Renkleri

Bu soğuk mevsimin hem olumlu hem de olumsuz yönleri vardır. Her mevsim her sezon gibi. Bazen ne giyeceğimize karar veremeyiz. Günlük kombinler arasında yapılan kombin önerileri arasında bazen kararsız kalırız. Tercih yapmakta oldukça zorlanırız.  Genç kış kombinleri modacılar tarafından seçimlere sunuldu ama çeşit çok olunca modacıların yaptığı tüm önerileri de dikkate alınca bir çıkmaza giriyoruz ister istemez. 2018 kış kombin renkleri de bu tercihleri yaparken bizi zorluyor. Çünkü her renk kendince güzel hepside birbirinden harika ve çok güzeller. Tüm bunları göz önüne aldığımızda da tercih yapmakta haliyle zorlanıyoruz. Günlük stilinizi, tarzını değiştirmek ve yeni tarz oluşturmak istiyorsanız size bir kaç önerimiz olacak.

Bu Konuyada Gözat   Dolabında Olması Gereken Ceket modelleri

Bunu hep söylemişimdir yuvarlak eteklerde her zaman rahat ve tatlı bir tarz vardır. Daha romantik ve tatlı olmaya çalışan kızların tarzı desem de pek yanılmam. Sadece bahar ve yaz havalarına özel bir kombin de değildir. Bu fikirde bir çok kişi var. Bunların fikirlerini bu tarz kombinlerle ortada gezen tatlı kızlar ve vitrinlerde sergilenen bu tarz kombinlerin yoğunluğu değiştirmektedir.Kısa olmalarına rağmen bu soğuk mevsimde de giyilmektedir. Kazak ve süveter ile bu ikiliyi tamamlayabilirsiniz. Atkı, şal ve ya fular da kombine edebilirsiniz. 2018 kış modası renkleri ile uyumu yakalamayı da göz ardı etmeyin. Abartı yok uyum var. Her zaman dediğim gibi abartılı giyim ve abartılı renklerden kaçının.

Bayanlar arasında kanun hükmünde kabul edilmiş bir görüş vardır. Kimse kot olmadan yaşayamaz görüşü. Bu tarz kış sezonunun yıldızı. Tercihlerde en baş sırada yerini almış durumda. Tüylü kazak modelleri hoş renklerle tatlı tasarımlarla ve bizi sıcak tutmalarıyla mükemmeller. Tüylü kazak kombinleri arasında rahatlıkla tercih yapabilirsiniz. Çünkü hepside birbirinden hoş ve güzel. Tüylü hırka ve kürk kazak modelleri ile de çeşitli kombinler oluşturulmuştur. Tercih yaparken bunları da göz önünde bulundurun.

Bu Konuyada Gözat   Kendinizi Daha Rahat Hissedebileceğiniz Elbise Kombinleri

Resmi ve ya gayri resmi ortamlarda daha genç ve daha şık bir görünüme sahip olmak için bu kombinlere göz atmanız lazım. Her hangi bir resmi ortamda çalışıyorsanız bu tarz size çok uygun. Bu tarzla hem şık bir görünümünüz olur hemde iş yerinde rahat olursunuz. Giymiş olduğunuzu kazağın eteğin iç kısmında olduğuna dikkat edin. Bu sizi daha zarif gösterecektir. Kombin önerileri arasında tercih yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kış Bayan Şapka Modelleri İle Kışa Uyum Sağlayın başlıklı makalemizde Bayan şapka modelleri, Kış bayan şapka ve Kışlık şapka hakkında bilgiler verilmektedir.

Tuğba Kalmaz
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.