Ayak Bileği Botları ve Kış Sezonu

Ayak Bileği Botları ve Kış Sezonu
Reklam

Ayak Bileği Botları ve Kış Sezonu Kombini

Var olan en kullanışlı kadın ayakkabılarından birisi  ayak bileği botları. Sıcak veya soğuk günlerde kıyafetlerinizle kullanabilirsiniz. Şık, zarif, pratik, rahat ve her şeyle birleşiyorlar. Bilekte ayakkabı modelleri sizde yeni bir tarz oluşturabilir. Etkili tercihlerle şık kombinler yapabilirsiniz.

 

Ayak bileği çizmeleri ayak bileği yüksekliğine veya biraz daha yüksek olan orta boy ayakkabılardır. Çizmeler kadar uzun olmazlar, ancak gardırobunuzun birçok ögesiyle kombine edilebilirler.  Bacaklarınıza yüksek bir etki yaratmanıza yardımcı olurlar.

Deri ceketler en güzel görünümlerle iyi tutuluyor. Deri ceketi ile bilekte biten bot kullanmak istiyorsan, belinin üst kısmına ulaştığından emin ol. Bu kıyafetinizin her alanında daha çok benzeyecektirGüzel ve dikkat çekici bir görünüm elde etmek istiyorsan bu kombini kullanman en iyi tercihin olacaktır.

Bu Konuyada Gözat   Kış Kombinleri İle Kışın Sıcak Renkleri

Giysilerin uzunluğunu dikkate alındığında yarım bot en uygun seçim olacaktır. Ayak bileği bot kombini ile yeni bir tarz oluşturabilirsiniz. Onları bir elbise veya etekle giymek isterseniz dizlerinin uzunluğunu uzatmayın. Eğer daha uzunsa, ayakkabılarınızı giyemezsiniz.

Eğer daha çok pantolon giyiyorsanız ve bu pantolonlar genelikle yırtık modellerden ise güzel bir seçim ile dikkat çekici bir kombin yapabilirsiniz. Bu kombin ile bacaklarınız daha uzun görünebilir.

Mini elbiseler veya mini eteklerle ayak bileği botlarınızı kullanabilirsiniz. Çorap da kullanmanız daha iyi olabilir. Bu ayak bileği ayakkabı kombini ile daha şık olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Kış Sezonu Geldi Çocukların Gardırobu ve Çocuk Giyim Kombini Nasıl Olmalı ? başlıklı makalemizde bebek atkı bereler, bebek bere modelleri ve çocuk atkı bere hakkında bilgiler verilmektedir.

Tuğba Kalmaz
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.