2018 Kış Kombin Kıyafetleri ve Kış Sezonu Renkleri

30.12.2017
496
A+
A-
2018 Kış Kombin Kıyafetleri ve Kış Sezonu Renkleri
Reklam

2018 Kış Kombin Kıyafetleri ve Kış Sezonu Renkleri

Soğuk günler muhteşem görünmenize engel değildir. Size ilham verecek şık bir kombine sahip olabilecek daha hoş görünmenizi sağlayacak bir kaç fikirle tanıştıralım. Size sunulan bu tasarım ve modellerle size en uygun kombini seçecek belkide ekstra bir şeyler katarak kombini zenginleştirebilirsiniz. Siz vücudunuzu tanıyorsanız en uygun kıyafetin hangisi olacağını da bilirsiniz. Doğru tercihler yaparak doğru kombinasyonlar ortaya koyabilirsiniz. 2018 kış kombinleri birbirinden güzel tasarımlarla sizleri bekliyor. Genç kış kombinleri arasında doğru tercih yapmaya dikkat edin. Bu kombinleri mini aksesuarlarla zenginleştirin. Her zaman uyardığım gibi abartıdan kaçının.

Her kadın farklı vücut tiplerine sahiptir. Giyindiğimiz her elbise beğendiğimiz her kıyafet içerisinde mükemmel görünemeyiz. Vüvut tipini bilip ona göre hareket ederek tarzımız olan modeller arasında tercih yapmalıyız. İnce bir vücuda sahip olan bir kadın pek çok kadının giyinmekte tereddüt ettiği modelleri rahatlıkla giyebilir. Kış kıyafet kombinleri çok yönlüdür. Her kadın için de muhakkak kıyafet kombini vardır. Turkuaz renkli kıyafetlerle şık kombinler ortaya çıkmakta. Bu kombinlerin yanında uygun çanta modelleri ile de şıklığı yakalayabilirsiniz.

Deri kıyafetler uzun süre kullanışlı bir yapıya sahip olduğundan çok tercih edilen kıyafetler arasında. Bu tarz kıyafetlerle çok şık kombinler ortaya çıkmakta ve oldukça da bu kıyafetler çokça tercih edilmekte. Hiç bir mevsimi kot pantolonsuz düşünemeyiz. Bu kış mevsimi de olsa. Hemen hemen bütün kombin önerilerinde kot pantolonu görürsünüz. Siyah renk soğuk ayların popüler rengidir. Koyu renkli bir kış tarzı kombin istiyorsanız bu tarzlar uygundur. Vücut tipinize uyuyorsa bu tarzlar arasında tercih yapmaktan korkmayın.

Bu Konuyada Gözat   Giyim Tarzları ve Moda

Vücudumuz ve imajımız zaman içinde bazı değişiklilere uğrar. Bazı değişiklikler yeni tarzlara yeni stillere yönlendirir bizi. İmaj değişikliği bazen de fikri olarak değişmekte. Sonuçta insanoğluyuz ve farklılığı değişikliği severiz. Gençlik döneminde genç kombinlere bakarız. Yaşımız ilerlediğinde olgunlaşma dönemine geçiş yaptığımızda tarzımızda değişiklikler yaparız. hayat bizi buna istemesekte zorluyor. Olgun bir bayan olarak tarzımızda değişiyor. Vücut yapımızı bildiğimiz için de yeni tarzlara yöneliyoruz. Farklı dokular, farklı tasarımlar, farklı kumaşlar denemekten korkmayın. 

Vücudunuzu tanıyın. Neler yapabileceğinizden emin olun. Bunun farkına varın. Doğru seçimlerle mükemmel birleşimler ortaya çıkarabilirsiniz.  Kıyafetlerinizde aksesuar kullanmaktan çekinmeyin. Bu mini aksesuarlar kıyafetlerinize zenginlik katacak ve daha hoş bir görünüm kazandıracaktır.

Bu Konuyada Gözat   Tesettür Kombin Nasıl yapılır

Bir önceki yazımız olan Kış Kombinleri İle Kışın Sıcak Renkleri başlıklı makalemizde Günlük kombinler, Kış kombinleri ve Kışlık kombinler hakkında bilgiler verilmektedir.

Tuğba Kalmaz
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.