2018 Gelinlik Modelleri

30.05.2018
791
A+
A-
2018 Gelinlik Modelleri
Reklam

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte düğün sezonu hızlı bir başlangıç yaptı. 2018 yılının gelinleri gelinlerini seçme telaşına kapılmışken yeni sezon gelinlik modelleri araştırmaları devam ediyor. Yeni gelinlerimizin bu heyecan dolu günlerinde yardımlarına koşmak adına kapsamlı bir araştırma ile 2018 yılının yeni modellerini bir araya topladık. Elbise Sitesi ailesi olarak en mutlu anlarında gelin adaylarımızın yanında olmaya devam ediyoruz.

Gelinlik seçiminde gelinlerimiz vücut ölçüleri, yüz tipi ve kafalarında oluşturdukları tasarımları baz alarak seçimlerini yapmaya çalışıyorlar. Özellikle tam araştırma aşamasındayken beğenilen modeller bilgisayar veya akıllı cep telefonlarına kaydedilip eş, dost ve arkadaşların fikirleri alınmadan olmaz tabii. Öncelikle söyleyelim kızlar! Yeni sezon gelinlik modelleri galerimizde ki tüm gelinlik modellerini kaydedip “Hepsini istiyorum!, Hepsi çok güzel!” moduna geçebilirsiniz. Bu yılın modelleri gerçekten oldukça iddialı ve tasarımlarıyla göz dolduruyor, bu sebeple hepsini istemek yerine zor olanı yapıp birinde karar kılmaya bakın.

Bu Konuyada Gözat   Her Kadına Özel Kombine Edilmiş Kıyafetler

Gelin adaylarımız heyecandan karar verme sürecini yıpratıcı olarak belirtseler de aslında hayatlarının en güzel ve anlamlı zamanları olduğunu da unutmamalılar. Gelin adaylarına tavsiye olarak şunları söyleyebiliriz; Tüm siteleri, tüm 2018 gelinlik trendleri arasında güzelce bir gezinin ve beğendiğiniz tüm modelleri bir klasörde toplayın ki karar vermek daha kolay olsun. Aksi halde bir defa gördünüz bir tasarımı bu karmaşada tekrar bulmanız çok zor olabilir. Unutmayın! Hangi gelinlik modelini seçerseniz seçin, ne kadar aksilikle karşılaşırsanız karşılaşın bu yılın en güzel gelini siz olacaksınız!. Biraz araştırma yapıp kendinize arşiv oluşturduktan sonra en güzelini eleye eleye bulacağınıza emin olabilirsiniz. Size en yakışan gelinliği bulmanın keyfiyle sizleri baş başa bırakıyoruz. Yeni modeller hakkında yorum yaparak diğer gelin adaylarına da fikir vermeyi ihmal etmeyi 😉

Bir önceki yazımız olan Tesettür Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2018 tesettür abiye modelleri, Abiye modelleri ve Tesettür abiye modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.