2018 Dolabındaki Renklerle En Uygun Kombin Elbise Seçimi?

30.11.2017
485
A+
A-
2018 Dolabındaki Renklerle En Uygun Kombin Elbise Seçimi?
Reklam

Dolabında Hangi Renklerin Hakim Olduğunu Söyle Bana Sana Bir Şey Anlatacağım

İster inanın ister inanmayın, gardırobunuzda hakim renkler ruh halinde ve kişiliğiniz hakkında çok şey söylüyor. Ve yeni eğilimlerle birlikte, gardırobumuza dahil ettiğimiz yeni tonlar ve renkler geliyor. Örneğin, en yüksek noktada olan milenial gül veya zümrüt yeşili. Hakkınızda söylediklerinin gerçek olup olmadığını bilmek ister misiniz?

Kırmızı Kombin Elbise

Sen cesur ve zekisin. Kendine güven. Kırmızı bir kıyafet veya aksesuar giydiğinde çok fazla güç, enerji ve tutku yansıtırsın. Gardırobunuzda baskın olan renk kırmızı olduğundan, kendinize güvenmediğiniz bir gün yoktur. Sonbahar-kış mevsiminde kazak, orta etek ve güzel takılarda kullanmaya çalışın.

Zümrüt Yeşili Elbise

Bu sezonun en havalı renklerinden biri olmasının yanında , aynı zamanda yaklaşılabilir olmasını istediğiniz anlamına geliyor. Öte yandan, bu renk doğayı temsil eder, ancak çok kullanıldığında serveti temsil eder. Metalik, kadife ve süet doku giyin. Bu sezonda zümrüt yeşili aksesuar, ayakkabı, çanta ve çanta ile her şeyle öne çıkıyor.

Bu Konuyada Gözat   Kış Sezonu Geldi Çocukların Gardırobu ve Çocuk Giyim Kombini Nasıl Olmalı ?

Sarı Kombinler 2018

Buna yapamazsın! Çok mutlu bir kadınsın ve bu nedenle gardırobunda bu renk hakim. Aslında sarı rengin mutluluk ile ilişkili olduğuna ve iyimserliği, umudunu ve sıcaklığını temsil ettiğine inanılıyor. Siyah, lacivert, turuncu ve pastel pembe ile mükemmel birleşiyor.

Mavi Kombin Elbise

Hepimiz renk mavisinin gökyüzü ve su ile ilişkili olduğunu biliyoruz, bu sessiz demektir. Biraz içe dönük bir şahsınız var ama akıllı, sabırlı ve sakin bir şekilde durumlarla nasıl başa çıkılacağını biliyorsunuz. Çok güvenilir birisiniz diyor bir başka kalite. İyi bir izlenim vermek için mavi bir kıyafet kullanın.

 

Tuğba Kalmaz
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.